Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtenářka roku

 

  Pro rok 2012 se stala nejlepší čtenářkou obecní knihovny žákyně 4. třídy Alžběta Halatová. Ocenění převzala z rukou starosty pana Ing. Jiřího Kopně.  

     Byl to již třetí ročník soutěže, kterou vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR. Bětka převezme štafetu „nejlepší čtenářky „ po Katce a Káji? Kdy přijde po děvčatech na řadu nějaký hoch? Budeme si muset rok počkat a nechat se překvapit zda se to nepovede hned v letošním roce?

 

 

     Pro rok 2011 se stala nejlepší čtenářkou obecní knihovny žákyně 4. třídy Karolína Chovancová. Ocenění převzala z rukou starosty pana Ing. Jiřího Kopně.  Z jeho rukou převzala knihu s věnováním Saxana a Lexikon kouzel od spisovatelky Ivony Březinové.

 

     Byl to již druhý ročník soutěže kterou vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR. Kdo převezme štafetu příští rok po Katce a Káji? Budeme si muset rok počkat a nechat se překvapit.

 

 

     Dne 4. 3. 2011 byla na obecním úřadě oceněna nejlepší čtenářka obecní knihovny za rok 2010. Čtenářkou je Kateřina Kopecká, žákyně 5. třídy místní ZŠ, která v loňském roce přečetla 83 knih. Ocenění převzala z rukou starosty pana Ing. Jiřího Kopně.

     Děkuji všem, kteří se na obou oceněních podíleli a čas,  který této akci věnovali a vytvořili tak pěknou atmosféru.